Teknolojik Tedaviler – Medlook Istanbul

Teknolojik Tedaviler

Teknolojik Tedaviler

Teknoloji de yaşanan gelişmeler; estetik uygulamalarda, cilt sağlığı ve saç sağlığı gibi birçok alanda yeniliğe imkân sağlamaktadır. Bu sayede hastalara, teknolojik tedaviler kapsamında farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ameliyatsız estetik uygulamaları günümüzde oldukça popülerdir. Estetik operasyon olmak isteyen ancak ameliyat olmaktan endişe duyan kişiler, teknolojik tedavi yöntemlerinden yararlanmaktadır. Hastalar bu nedenle ameliyatsız uygulanılabilecek estetik teknoloji tedavilerini merak etmektedir. Kişiye yapılacak estetik tedavilerin alanında uzman kişiler tarafından yapılması da hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Medlook İstanbul olarak estetik ile bilimi bir araya getiriyor ve hastalarımıza kendilerini daha iyi hissedecekleri tedavi yöntemleri sunuyoruz.

Teknolojik Tedaviler Neden Önemlidir?

Günümüzde birçok medikal estetik operasyonu teknolojik tedaviler sayesinde yapılmaktadır. Sağlık sektöründe teknolojik tedavilerin ciddi anlamda önemi bulunmaktadır. Önceleri ameliyat ile gerçekleşen estetik tedaviler artık teknoloji sayesinde ameliyatsız olarak yapılmaktadır. Ameliyat korkusu bulunan birçok hasta artık medikal estetik operasyonlarını teknolojik tedaviler ile gerçekleştirmektedir. Hasta uygulanan bu tedaviler sonucunda kişi ulaşmak istediği görünüme erişmektedir. Üstelik bu görünüme erişmesi için ameliyat olmasına da gerek olmamaktadır.

Hastaya uygulanan teknolojik tedavilerden biri, ameliyatsız plasmadır. Plasma enerjisi ameliyatsız gerçekleştirilen ve estetik uygulamalarda kullanılan son teknolojilerden biri olarak bilinmektedir. Günümüzde birçok hastaya uygulanan plasmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Plasma enerjisi ile göz kapağı ve göz çevresindeki birçok kırışıklık giderilmektedir. Özellikle ileri yaş kadın hastaların muzdarip olduğu göz çevresi kırışıklıkları plasma enerjisi ile tedavi edilmektedir. Ayrıca kadınların korkulu rüyası olan göz kapağındaki sarkmalar ya da gözaltı torbaları içinde hastaya plasma tedavi yöntemleri ile yapılmaktadır. Günümüzün popüler ameliyatsız estetik tedavileri arasında yer alan altın iğne tedavisi birçok hasta tarafından tercih edilen teknolojik tedaviler arasında yer almaktadır.

Medikal Tedaviler

Hastalara medikal estetik alanında uygulanan tedaviler, alanında uzman doktorlar tarafından yapılması oldukça önemlidir. Medlook İstanbul olarak tıpta yaşanan gelişmeler ışığında ameliyatsız estetik alanında birçok yeniliğe imza attık. Teknolojik tedaviler kapsamında uyguladığımız tedavi yöntemleri şu şekildedir;

  • Ameliyatsız Plasma ile Göz Kapağı
  • Diğer Plasma Tedaviler
  • Altın İğne / Radyofrekans
  • Soğuk Lipoliz / Bölgesel İncelme
  • Fibroblast
Ameliyatsız Plasma ile Göz kapağı
Diğer Plasma Tedaviler
Altın İğne / Radyofrekans
Soğuk Lipoliz / Bölgesel İncelme
fibroblast
FİBROBLAST