Hakkımızda – Medlook Istanbul
Hakkımızda

İçte Sağlık Dışta Güzellik için Medlook

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı; bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak potansiyeli en üst seviyede kullanmak olarak tanımlamıştır.

Medlook İstanbul kliniğinin kurucusu Dr Handan Yavuz da sağlıklı olmak ve  yaşımızın genci, güzeli olmak istiyorsak; hem bedenimizle hem de zihinsel ve ruhsal dünyamızla ilgilenmek ve kendimizi bu üç koldan güzelleştirmek, iyileştirmek için çaba sarf etmemiz gerektiğine inanan bir hekimdir.

Dr Handan Yavuz’un 25 yıllık meslek hayatındaki ve hayat oyunundaki bilgi, birikim ve tecrübelerle edindiği en önemli öğretisi sağlıklı bir beden olmadan güzelliğin tek başına yeterli olmadığıdır.

İşte bu bağlamda 2020 yılında “İçte Sağlık Dışta Güzellik” mottosu ile tıbbi hizmetlerde estetiğin bilimle buluşma noktası olması amacı ile Medlook İstanbul’u kurmuştur.

Medlook İstanbul tıptaki yenilikçi tedavileri, son gelişmeleri yakından takip etmekte; estetik alanında son teknolojik tedavileri ve kök hücre tedavilerini bünyesinde barındırmakta ve sağlıklı, güzel bir yaşam için sizlerle yol almak amacı ile kurulmuştur.

Bütüncül sağlık hizmeti anlayışıyla alanında fark yaratmayı hedefleyen Medlook İstanbul’da danışanların; tüm medikal estetik ve anti-aging tedavileri son teknolojik aletler de kullanılarak uygulanmaktadır. Yine saç ekimi ve kapsamlı saç tedavileri konusunda da kliniğimiz hem danışanlarının tedavisini gerçekleştirmekte hem de ilgilenen yerli yabancı tüm hekimlerin ve sağlık personelinin eğitiminde önemli bir görevi üstlenmiş bulunmaktadır.

“İçte sağlık dışta güzellik” mottosunun bir parçası olarak sağlıklı yaşam hizmetleri kapsamında düzenli tüm chek- up paketleri ile sizlere hizmet veren Medlook İstanbul kliniğinde sağlıklı beslenme danışmanlığı ve savunma sisteminizi destekleyecek tüm damardan destek tedavileri yapılmaktadır.

Güler yüzlü, samimi ve içten yaklaşımla hasta memnuniyetintin ön planda tutulduğu Medlook İstanbul’da birinci ilkemiz “Primum non nocare” yani “Önce zarar verme”dir.  Bu anlayışla danışanlarımızın tedavilerini planlar ve uygularken; tedavinin olası yan etkilerini değerlendirir, danışanlarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutarız.

İkinci olmazsa olmaz ilkemiz de “Etik değerler”den vazgeçmemektir. Hayatımızın tüm alanında; iş yapışımızda; tedavilerimizde, danışanlarımıza ve çalışanlarımıza olan tavrımızda etik değerlerin dışına adım atmayız.

Sağlıklı ve güzel günlerde sizlerle buluşmak dileği ile…

Dr. Handan YAVUZ

VİZYONUMUZ

Yerel olduğu kadar uluslar arası platformlarda da tanınan, teknolojiyi takip eden, yeniliklere öncülük eden sağlık kuruluşu zincirlerini oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Hastalarımızın/danışanlarımızın kendilerini güvende hissettiği, yüksek kalitede sağlık ve güzellik hizmetleri aldığı, beklentilerinin sonuna kadar karşılandığı ve mutlu olarak ayrıldığı etik değerlerinden şaşmayan bir sağlık ve estetik kuruluşu olmaktır.