Anti Aging Yüz Mezoterapi – Medlook Istanbul

Anti Aging Yüz Mezoterapi

Anti Aging Yüz Mezoterapi

Anti aging yüz mezoterapi; cildi yenileyen, cilt kırışıklığı ve cilt sarkmalarında etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Mezoterapi farklı alanlarda geçmişten günümüze uygulanan tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Anti aging yüz mezoterapi yönteminde cildin altına cildi yenileyen çeşitli iğneler uygulanmaktadır. Hastalar cildin altına uygulanan ilaçların yan etkileri olup olmadığını merak etmektedir. Bu konuya açıklık getirmek gerekirse anti aging yüz mezoterapisinde cildin altına uygulanan ilaçların az miktarda verilmektedir. Anti aging yüz mezoterapisinde hastanın cildine enjeksiyon ile uygulanan ilaçların az miktarda verilmesinden dolayı kişide herhangi bir yan etki yapmamaktadır. Anti aging yüz mezoterapisi, hastanın cildinin altına uygulanan vitaminler, mineraller sayesinde ciltte nem miktarını artırmaktadır. Ayrıca hastanın cildine uygulanan ilaçlar sayesinde kişinin cildi yenilenmektedir.

Anti Aging Yüz Mezoterapi Avantajları Nelerdir?

Anti aging yüz terapi, günümüzde orta yaş ve ileri yaş kadın hastalar tarafından uygulanan cildin yenilenmesine olanak sağlayan bir tedavi yöntemidir. Yüz mezoterapisi sayesinde hastalar, cilt sarkmaları sorunlarından ya da cilt kırışıklığı gibi problemlerinden kurtulmaktadır. Hastaya uygulanan yüz mezoterapi ile ciltte kolajen sentezi uyarılmaktadır. Bu sayede hastanın yüzünde gençleşme, sıkılaşma ve parlaklık oluşmaktadır. Yüz mezoterapisi sonrası cilt daha taze ve dinlenmiş görünmektedir. Bu nedenle anti aging yüz mezoterapi yaygın olarak yapılmaktadır. Yüz mezoterapinin faydaları arasında; cildin elastikiyeti artması, cilt sarkmasının azalması ve kırışıklıkların hafiflemesi görülmektedir. Ayrıca yüz mezoterapi sonrası hastanın cildi aydınlık bir görünüme kavuşmaktadır.

Anti Aging Yüz Mezoterapisi Hastalara Ne Sıklıkla Uygulanmaktadır?

Yüz  mezoterapisi yönteminde cildi yenileyen hyaluronik asit, vitaminler, mineraller ve amino asitler cilt altına minik iğneler sayesinde uygulanmaktadır.  Hastaya uygulanılacak anti aging yüz mezoterapisi alanında uzman doktorlar tarafından steril ortamda yapılmalıdır. Anti aging yüz mezoterapisi yeni başlayan kişiler için 1 – 4 hafta aralığında uygulanmaktadır. Yaklaşık olarak 4 – 6 seans sonrasında işlemi gerçekleştirilen doktora tekrar gidilmesi gerekmektedir. Yüz mezoterapisinde sonuç 2’inci seansın ardından gözle görülebilmektedir. Anti aging yüz mezoterapi tedavisinin tamamen sona ermesi ardından hastada meydana gelen değişimler de devam etmektedir.

Somon DNA
Kleopatra Aşısı
Gençlik Aşısı
Nem Aşısı
Leke Tedavisi
Akne – Skar Tedavisi
Mezolift